Reaktywowana została biblioteka Sanatorium  "Chemik". Idąc naprzeciw potrzebom kuracjuszy wzbogaciliśmy biblioteczne półki o wiele nowych pozycji książkowych. Przybyły tytuły książek z zakresu zdrowia, psychologii, pomocne w polepszeniu jakości życia, odnajdywaniu jego sensu jak i pobudzające do refleksji i ciągłego rozwoju osobistego.
Biblioteka Sanatorium "Chemik" to nie tylko zbiór książek ale to również miejsce ciekawych dyskusji w zakresie kultury, a także zagadnień dotyczących czytelnictwa i nie tylko.
Można tu nie tylko wypożyczyć książkę ale także porozmawiać o literaturze i sztuce w szerokim pojęciu. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i rozmaite preferencje czytelnicze. W związku z powyższym będziemy dokładać starań, aby biblioteka funkcjonowała jak najlepiej. Uwzględniając potrzeby kuracjuszy będziemy poszerzać nasz księgozbiór o coraz to nowsze i ciekawsze pozycje książkowe.
W przyszłości planujemy również spotkania autorskie, prelekcje jak i warsztaty pogłębiające wiedzę czytelniczą kuracjuszy Sanatorium "Chemik".

  

 

Masz dodatkowe pytania odnośnie naszych usług
(np. leczonych schorzeń, warunków pobytu)
wejdź i zapytaj!

Dołącz do nas na:
Facebook

Czy chcesz otrzymywać informacje o ofercie i promocjach?
captcha