Maj – jak mawiają  mieszkańcy oraz stali bywalcy Ciechocinka   – to najpiękniejszy miesiąc  w naszym mieście. Przyroda bucha zielenią, ukwiecają się rabaty, dywan kwiatowy, zegar i kalendarz kwiatowy. Obłędnie pachną bzy. Ciechocinek staje się jednym wielkim parkiem – zachwyca barwami, zapachami i zachęca do długich spacerów.

Tradycyjnie 1 maja – to symboliczna data rozpoczęcia sezonu kuracyjnego. Od dwóch lat w tym dniu organizowana jest parada majowa z udziałem mieszkańców i kuracjuszy. Popołudniem włodarze miasta zapraszają wszystkich na corocznie organizowany na stadionie przy tężniach piknik rodzinny. W tym roku gwiazdą wieczoru będzie Zenek Martyniuk z zespołem „AKCENT”. Z cała pewnością nie zabraknie więc zabawy przy jego hicie „Przez twe oczy zielone”. Posłuchamy również i zabawimy przy muzyce takich zespołów jak”: „HAPPY END” „MEJK” i „MIG”, a o godzinie 22.00 rozpocznie się dyskoteka „Pod gwiazdami”.

Piknik 1 maja

Sanatorium Uzdrowiskowe „Chemik” już tradycyjnie zaprosiło na majówkę. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, tak aby każdy z przebywających u nas Gości mógł zdrowo, aktywnie i miło spędzić czas, zrelaksować się i odpocząć. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i majówkowicze obok zabiegów chętnie wybiorą się na spacer z przewodnikiem po Ciechocinku, wyruszą do pobliskiego Raciążka obejrzeć zabytkowy Kościół i ruiny zamku, czy pomaszerują nad Wisłę podziwiać królową polskich rzek i jej okolice. Wieczorami w zależności od aury zaprosimy naszych Gości na zabawy plenerowe lub wieczorki taneczne. Planujemy również ognisko pry muzyce tanecznej, a aby przybliżyć Gościom nasze kujawskie zwyczaje zaprosimy ich na spotkanie z folklorem Kujaw na wesoło – zaprezentowane przez zespół folklorystyczny „Złoty Wiek”.

Ufamy, że majówka w Sanatorium Uzdrowiskowym „Chemik” w Ciechocinku pozwoli jej uczestnikom aktywnie wypocząć i w pełni się zrelaksować.

Masz dodatkowe pytania odnośnie naszych usług
(np. leczonych schorzeń, warunków pobytu)
wejdź i zapytaj!

Dołącz do nas na:
Facebook

Czy chcesz otrzymywać informacje o ofercie i promocjach?
captcha