Sanatorium zatrudni:
KIEROWNIKA HOTELU

Obiekt całoroczny. Praca stała - stabilna.

Kierownik Hotelu będzie monitorował pracę działu hotelowego, odpowiadał za poprawność rozliczeń, dbał o najwyższą jakość obsługi gości oraz brał aktywny udział przy tworzeniu ofert i sprzedaży.

Oczekiwania:
umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi,
uśmiech, miłe usposobienie, wysoki poziom kultury osobistej.

KIEROWNIKA DZIAŁU TECHNICZNEGO

Do roli kierownika będzie należało:
- zarządzanie pracą działu technicznego,
- przestrzeganie przepisów BHP i Ppoż. oraz nadzór w tym zakresie nad podległymi pracownikami,
- stała kontrola stanu technicznego obiektu,
- zapewnienie wymaganych przepisami prawa badań i dopuszczeń do eksploatacji wszelkich urządzeń, instalacji  budynku oraz współpraca z firmami zewnętrznymi w tym zakresie,
- prawidłowa eksploatacja i ewidencja urządzeń podległych Urzędowi Dozoru Technicznego,
- prowadzenie dokumentacji technicznej obiektu i urządzeń,
- nadzór nad gospodarowaniem powierzonymi materiałami, urządzeniami i narzędziami,
- podejmowanie i organizowanie interwencji awaryjnych i naprawczych w obiekcie, inicjowanie dodatkowych prac i rozwiązań.


oraz osobę na stanowisko 
ZASTĘPCY DYREKTORA D/S LECZNICTWA

LEKARZA ze specjalizacją zgodną z wymogami  Ministra Zdrowia w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego dla dorosłych - lekarz uzdrowiskowy osób dorosłych - specjalistę lub lekarza ze specjalizacją I stopnia w dziedzinie medycyny fizykalnej i balneoklimatologii, lub specjalistę w dziedzinie fizjoterapii i balneoklimatologii, lub lekarza balenoklimatologii i medycyny fizykalnej, lub lekarza balneologii, lub lekarza balneologii i medycyny fizykalnej, lub lekarza w trakcie specjalizacji w dziedzinie balneologii i medycyny fizykalnej, lub specjalistę lub lekarza ze specjalizacją I stopnia w dziedzinie rehabilitacji medycznej, lub lekarza rehabilitacji ogólnej, lub lekarza rehabilitacji w chorobach narządu ruchu, lub specjalistę lub lekarza ze specjalizacją I stopnia w dziedzinie chorób wewnętrznych, po kursie z podstaw balneologii, lub specjalistę w dziedzinie klinicznej tożsamej lub pokrewnej z kierunkiem leczniczym uzdrowiska, po kursie w zakresie podstaw balneologii.

 
Osoby zainteresowane mogą  swoje CV wraz ze zgodą o treści:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

Podpis……………………………………..

przesłać na adres Sanatorium Uzdrowiskowe Chemik, ul. Widok 13, 87-720  Ciechocinek, bądź mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
K
ontakt tel. 54 283 55 16 

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi osobami.

 
Informujemy, że:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.W. Medical-Tourist Sp. z o.o. Sanatorium Uzdrowiskowe „Chemik”
2) kontakt www.sanatoriumchemik.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

 

 

 

 

Masz dodatkowe pytania odnośnie naszych usług
(np. leczonych schorzeń, warunków pobytu)
wejdź i zapytaj!

Dołącz do nas na:
Facebook

Czy chcesz otrzymywać informacje o ofercie i promocjach?
captcha