PROGRAM LECZENIA UZDROWISKOWEGO

dla DZIAŁACZY OPOZYCJI ANTYKOMUNISTYCZNEJ i OSÓB REPRESJONOWANYCH Z POWODÓW POLITYCZNYCH

Zgodnie z zasadami programu mogą z niego korzystać osoby o statusie działacza opozycji antykomunistycznej lub osoby represjonowanej z powodów politycznych.

Dostępność oraz wysokość pomocy jest uzależniona od sytuacji materialnej wnioskodawcy, długości i kosztu leczenia uzdrowiskowego oraz od środków budżetowych przeznaczonych na finansowanie takiej pomocy - wysokość dofinansowania do 3.500 zł.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z nami. Chętnie udzielimy informacji dotyczących pobytu w sanatorium oraz podpowiemy w jaki sposób skorzystać z programu.

Osoby posiadające status działacza opozycji antykomunistycznej lub osoby represjonowanej z powodów politycznych, prosimy o telefoniczną lub listowną rezerwację miejsca w wybranym przez Państwa terminie.

SPOSÓB ZAŁATWIENIA LECZENIA UZDROWISKOWEGO:

  1. Kontakt z nami i rezerwacja miejsca
    tel.: 54 283 52 43, 54 283 68 27, 54 283 32 27 - przez całą dobę,
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Przesłanie do Pani/Pana potwierdzenia rezerwacji z określeniem kosztu pobytu, terminu leczenia, numerem rachunku bankowego oraz niezbędnymi informacjami.

Cennik oraz wykaz zabiegów dostępny w zakładce cenniki - http://www.sanatoriumchemik.pl/cenniki/zabiegi.html 

PRZY DOKONYWANIU REZERWACJI PROSIMY O POWOŁANIE SIĘ NA OFERTĘ DZIAŁACZY OPOZYCJI ANTYKOMUNISTYCZNEJ I OSÓB REPRESJONOWANYCH Z POWODÓW POLITYCZNYCH.

Informacja i rezerwacja pod numerem: 54 283 52 43, 54 283 68 27, 54 283 32 27 - przez całą dobę

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

Masz dodatkowe pytania odnośnie naszych usług
(np. leczonych schorzeń, warunków pobytu)
wejdź i zapytaj!

Dołącz do nas na:
Facebook

Czy chcesz otrzymywać informacje o ofercie i promocjach?
captcha