Sanatorium Uzdrowiskowe Chemik – rehabilitacja, leczenie, wypoczynek - Ciechocinek

w Ciechocinku

Baner_3
Baner
Baner5
Baner_2
Baner_4

Sanatorium uzdrowiskowe

"Chemik"

 • Ciechocinek - Sanatorium Uzdrowiskowe Chemik

  Ciechocinek - Sanatorium
  Uzdrowiskowe "Chemik"
  serdecznie zaprasza w gościnne progi.

  Wszystkim, którzy wymagają profesjonalnej kuracji uzdrowiskowej lub po prostu pragną przyjemnie spędzić urlop wzbogacony zabiegami leczniczymi polecamy usługi naszego sanatorium.

 • leczenie, rehabilitacja, wypoczynek, turnusy 7 i 14 dniowe, Ciechocinek

  Jesteśmy firmą o wieloletniej tradycji lecznictwa uzdrowiskowego, znaną z fachowej, profesjonalnej i miłej obsługi oraz rodzinnej atmosfery, bardzo istotnej i docenianej przez naszych Gości.

  Sanatorium usytuowane jest w strefie uzdrowiskowej A miasta Ciechocinek, w miejscu o małym nasileniu ruchu drogowego. Położone na terenie własnego, ogrodzonego 2-ha parku-ogrodu z urokliwymi alejkami, którymi Goście chętnie spacerują wśród drzew, krzewów i klombów lub odpoczywają przy szumie fontanny otoczonej krzewami róż.

  Wieczorami spotkaniom w blasku parkowych latarenek sprzyjają romantyczne altanki. Latem nasi Goście korzystają z imprez organizowanych na terenie parku-ogrodu m.in.: wieczorków tanecznych, spotkań przy ognisku czy występów zespołów muzycznych.

  zobacz więcej

Aktualności

 • Nadchodzące imprezy

  Nadchodzące imprezy w Ciechocinku - zobacz.

  20.01 - Gala operetkowo musicalowa poświęcona pamięci B. Kaczyńskiego - klik.

  20.01 - Don Vasyl i gwiazdy cygańskiej pieśni - klik

  21.01 - Piosenka przypomni Ci... - klik.

   

 • Uprzejmie informujemy, że nasza działalność - lecznictwo uzdrowiskowe nie jest objęta obostrzeniami wprowadzanymi z dniem 20.03.2021 r.

  NASZE USŁUGI REALIZOWANE SĄ ZGODNIE Z ZASADAMI REŻIMU SANITARNEGO - „Wytycznymi Krajowego Konsultanta w dziedzinie Balneologii i Medycyny Fizykalnej i Ministra Zdrowia dla funkcjonowania uzdrowisk w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce” z dnia 11.03.2021 r.

  W chwili obecnej nie świadczymy usług hotelarskich.

 • COVID-19 zasady bezpieczeństwa

  • nasze działania realizowane są m.in. na podstawie zaleceń i wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia, WHO i innych instytucji państwowych
  • podstawą przyjęcia Gościa do sanatorium jest negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonany nie wcześniej niż 4 dni przed planowanym pobytem, bądź potwierdzenie przyjęcia drugiej dawki szczepionki przeciwko COVID-19

   

  zobacz więcej

Kontakt

Newsletter